Przejrzysty katalog produktów prezentuje ofertę firmy. Celem współpracy było wzmocnienie wizerunku firmy, pokazanie jej kreatywności i innowacyjności oraz zakomunikowanie, że Helikon jest firmą projektową i consultingową w tworzeniu optymalnych przestrzeni biurowych.

Zakres prac obejmował kompleksowe działania, w tym opracowanie koncepcji i skutecznych projektów graficznych, które wyeksponują ofertę firmy Helikon, prace programistyczne, wdrożenie systemu do zarządzania zawartością i dedykowanego katalogu produktów.

Użytkownik przeglądając ofertę firmy ma możliwość zapisania wybranych produktów w schowku i wysłania adresu schowka na email użytkownika. Potencjalny klient ma też możliwość szybkiego wydrukowania zawartości schowka. Zachętą i ułatwieniem do korzystania z tej przyjaznej funkcjonalności jest fakt, że schowek jest dostępny dla użytkownika bez rejestracji i logowania.
Dodatkowo, by zwiększyć skuteczność strony i ilość zapytań o produkty, strona została wyposażona w formularz zapytania ofertowego przy każdym produkcie oraz w formularz zapytania ofertowego w schowku – jeden dla wszystkich produktów w schowku).

 

Witryna posiada wersję responsywną, dzięki czemu potencjalni klienci mogą z łatwością przeglądać stronę na różnych urządzeniach mobilnych.

 

Elementy animowane i interaktywne zwiększają atrakcyjność strony i wyróżniają HELIKON na tle konkurencji oraz zwracają uwagę na ważne informacje i komunikaty marketingowe, które pozycjonują HELIKON jako lidera w tworzeniu realnej wartości dla klienta poprzez optymalne i elastyczne kreowanie przestrzeni biurowej.

 

Zobacz minimalistyczny i jakże przejrzysty serwis HELIKON.